Ogłoszenia - Parszowice

54f9cb7cecf96c05d7f45eb28839a3d2,51,1
 
 
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA 21.04.2019
  1. Bardzo dziękuję osobom sprzątającym za przygotowanie kościoła na święta i dekorację. Proszę o posprzątanie kościoła na niedzielę osoby: Cisek-Duda Małgorzata, Mrowca Maria, Tas Joanna, Wilamowska Elżbieta.   
  2. W czasie Wielkiego Postu, osoby sprzątające składały ofiary zamiast kwiatów. Do tej pory zebrano 460 zł. Zgodnie z zapowiedzią kwota ta zostanie przeznaczona na renowację tabernakulum. Jak widać okładziny zostały już zdemontowane, wysłałem je do pracowni zajmującej się renowacją, tam też zostanie wykonana dokładna wycena. Proponuję, aby najbliższe kolejki sprzątających dołożyły się na te cel, dopóki kwiaty nie będą wymagały wymiany.
  3. W Poniedziałek Wielkanocny Msza św. o 10.00. Taca jest przeznaczona na KUL.
  4.  Nie będzie Mszy Św. w środę. 
  5. Dziękuje kościelnemu Arturowi za troskę o kościół na co dzień oraz Pani Basi, która zajmuje się praniem obrusów i szat liturgicznych. Dziękuję Diakoni liturgicznej, Honorowej Służbie liturgicznej oraz dorosłym, młodzieży i ministrantom z Wielowsi i Parszowic za zaangażowanie w przygotowanie liturgii. Dziękuję Panu organiście i scholi za przygotowanie oprawy muzycznej w te święta oraz Paniom które dbają na co dzień o dom parafialny. Dziękuję panu Dudarewiczowi za transport parafian na liturgię Triduum Paschalnego oraz panu Cirógowi za udostępnienie autokaru. Dziękuję parafianom, którzy zamontowali stojak na rowery oraz pompę na wodę na cmentarzu.     
  6. Składam serdeczne podziękowanie parafialnemu kołu Caritas za pomoc w zrobieniu paczek świątecznych dla 20 rodzin z naszej parafii.
  7. POLECAM PRASĘ KATOLICKĄ. W Niedzieli przeczytamy czym jest zmartwychwstanie, o nadziei dla Syrii oraz dla kogo Polska jest znakiem nadziei, a w Gościu kto pokonał śmierć, reportaż z Jerozolimy oraz ciekawy wywiad z dyrektor Muzeów Watykańskich.