Ogłoszenia - Wielowieś

pobrany plik
 
                                                                       Ogłoszenia parafialne na niedzielę zmartwychwstania pańskiego 21.04.2019
  1. Bardzo dziękuję osobom sprzątającym za posprzątanie kościoła na święta oraz porządki wokół kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni na niedzielę osoby: Sowiecka Adolfina, Piotrowska Monika, Adam Stadnik, Żądło Leszek
  2. W Poniedziałek Wielkanocny Msza św. o 8.00 i 12.00. Ofiara na tacę jest przeznaczona na KUL. 
  3. W tygodniu Msza Św. w środę o g. 18.00 i w sobotę o g. 10.00.
  4. W czasie Wielkiego Postu, osoby sprzątające składały ofiary zamiast kwiatów. Za zgromadzone środki zamówiłem futerał na monstrancję, a resztę dołożyłem na kwiaty do Bożego grobu i materiały dekoracyjne.
  5. Bardzo dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznej dorosłym, oraz młodzieży i ministrantom. Dziękuję parafianom z HSL za pomoc i troskę o kościół na co dzień. Składam podziękowanie parafianom którzy ufundowali nowe świeczniki ołtarzowe, Pani Marii Stachów za upieczenie chleba na Wielki Czwartek oraz Pani, która uszyła obrusy do kościoła. Dziękuję parafianom, którzy zamontowali stojak na rowery. Szczególnie dziękuję Diakoni liturgicznej, Honorowej Służbie liturgicznej, młodzieży i ministrantom z Wielowsi i Parszowic za zaangażowanie w przygotowanie liturgii. Dziękuję Panu organiście i całej scholi za przygotowanie oprawy muzycznej w te święta oraz Paniom które dbają na co dzień o dom parafialny. Dziękuję panu Dudarewiczowi za transport parafian na liturgię Triduum Paschalnego oraz panu Cirógowi za udostępnienie autokaru. Składam serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które zadbały także o stół proboszcza.       
  6. Składam serdeczne podziękowanie parafialnemu kołu Caritas za pomoc w zrobieniu paczek świątecznych dla 20 rodzin z naszej parafii.
  7. POLECAM PRASĘ KATOLICKĄ. W Niedzieli przeczytamy czym jest zmartwychwstanie, o nadziei dla Syrii oraz dla kogo Polska jest znakiem nadziei, a w Gościu kto pokonał śmierć, reportaż z Jerozolimy oraz ciekawy wywiad z dyrektor Muzeów Watykańskich.