Ogłoszenia - Wielowieś

pobrany plik
 
                                                                             Ogłoszenia parafialne na XXV niedzielę zwykłą 22.09.2019
 1. Bardzo dziękuję osobom sprzątającym za przygotowanie kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni na kolejną niedzielę osoby: Sługocka Ewa, Sługocka Anna, Mazurczak Stanisława, Garlińska Renata.
 2. W tym tygodniu  Msza Św. we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o g. 18.00   
 3. We wtorek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu
 4. W środę o 19.00 zapraszam na spotkanie diakonię liturgiczną.
 5. W czwartek o 18.30 na plebanii swoje I spotkanie mają kandydaci do Bierzmowania, rozpoczynjący formację w tym roku. (VI i VII )
 6. W piątek o 18.30 na plebanii swoje spotkanie formacyjne mają kandydaci do Bierzmowania (starsza grupa)
 7. W sobotę o 10.00 w kościele spotkanie dla dzieci klas III
 8. Trwają  zapisy do scholi. Wszyscy chętni, którzy chcą ubogacać liturgię swym śpiewem są serdecznie zaproszeni. Zapisy u organisty.
 9. Chłopcy, od 3 klasy wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami mogą się zgłaszać do końca miesiąca do zakrystii.
 10. W październiku ruszy nowy cykl katechez chrzcielnych dla kandydatów na chrzestnych oraz rodziców, którzy planują chrzest dziecka w tym roku lub na początku nowego. Zgłoszenia na przygotowanie przedchrzcielne do końca września.
 11. Parafia organizuje 5.10.2019 pielgrzymkę do Sanktuarium w Rokitnie. W trakcie pielgrzymki przewidziany jest również pobyt w Zielonej Górze oraz wizyta w Świebodzinie pod pomnikiem Chrystusa Króla. Koszt 55 zł. Zapisy w zakrystii. 
 12. Od dzisiejszej niedzieli zapraszam wszystkich parafian na krótką katechezę multimedialną, która będzie prezentowana co tydzień 5 minut przed Mszą Św.  Materiał podawany w krótkich filmach  ma na celu wyjaśnienie wiary katolickiej, w oparciu o Katechizm Kościoła Katolickiego. Sami się szybko przekonamy że treści prezentowane są w sposób prosty i zwięzły, aby ich przekaz mógł trafić do wszystkich. Zachęcam żeby skorzystać z tej propozycji, to dobra okazja do pogłębienia naszej wiedzy religijnej. 
 13. Polecam prasę katolicką.  W Niedzieli o sile sakramentu małżeństwa, o świętym od zadań trudnych oraz jak zatrzymać alkoholowy potop, a w Gościu o rozmywaniu prawdy na temat zbrodni katyńskiej, kim był św. January oraz jak żyć radykalnie opowiada jałmużnik papieski.